İşte MHP nin rap seçim şarkısı

Seçime 3 ay kala partilerin seçmenleri etkilemek için kullandığı  seçim  şarkıları da belli olmaya başladı.

phphaberci
0

Bahçeli , propaganda çalışmaları sırasında kullanacakları "rap" tarzındaki şarkıya ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

SEÇİM MÜZİĞİMİZ HAZIR

MHP lideri , "Televizyonlardaki propaganda usullerine uygun tarzda çalışmalar yapılmaktadır. Afişlerimiz ,  seçim  beyannamemiz bu arada tabii ki  seçim  müziğimiz de hazır. Özellikle bir konuya dikkati çekmek istiyorum. Türkiye deki nüfusun büyük bölümü gençlerden oluşuyor. Genç nüfusun 18-25 aralığı 9 ,5 milyondur. Adrese dayalı nüfus sistemine göre 9 ,5 milyonu aşmaktadır. Bunlar oy verme çağı ile seçilme çağı olarak düşünülebilir.

9 ,5 MİLYONA ULAŞMIŞ OLACAĞIZ

Oy verme çağı 18 yaştır , seçilme çağı 25 olduğuna göre bu 9 ,5 milyona hitap edebilecek bazı faaliyetler de arkadaşlar düşünmüşler ve moda olan  rap  müziğini uygulamışlar. Ben de çok beğendim. Dünden beri çalınıyor. Gelen tepkileri ölçmeye çalışıyoruz , çok memnun olduklarını söylüyorlar.  rap  şarkının aynı zamanda içeriği de çok güzel.  seçim  mesajlarını da veriyor , artık ona siyasi  rap  veya  seçim  rapı diyebiliriz" dedi.

BAHÇELİ  rap  DA DİNLİYORUM

Bahçeli , bir gazetecinin "dinlediğiniz bir tür mü?" sorusuna , "Dinliyorum tabii , bunu da dinliyorum" yanıtını verdi. Bahçeli , başka bir soru üzerine ise orta yaştakilerin de bu müziği beğendiğini söyledi.

İşte  MHP  nin  rap   seçim  müziği (Video hazırlanıyor...)


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =