Kılıçdaroğlu: Saldıracağız ve hükümeti düşüreceğiz

CHP lideri Kılıçdaroğlu: "Bu hükümete  Saldıracağız  ve bu  hükümeti  düşüreceğiz"

sonhaberler
0

CHP nin 18 Mayıs-15 Haziran 2013 tarihleri arasında Türkiye nin dört farklı ilinde düzenleyeceği "Özgürlük ve Demokrasi" mitinglerinin ilki Aydın da gerçekleştirildi.

AP de Sosyalist Grup Başkanı Swoboda ile yaşadığı "Esad - Erdoğan krizi" sonrası Aydın da konuşan  Kılıçdaroğlu  , "Saldıracağız ve bu  hükümeti  düşüreceğiz" dedi.

"SALDIRACAĞIZ VE DÜŞÜRECEĞİZ"

Türkiye nin Suriye politikasını eleştiren  Kılıçdaroğlu  , "Bir ülkenin başbakanı kardeşim dediği , eşiyle birlikte tatil yaptığı bir ülkeyle bir gece düşman oldu. Batı nın egemen güçleri ona görev verdiler , Suriye ye savaş açacaksın dediler. Türkiye Cumhuriyeti , tarihinde hiçbir zaman bir komşusuna düşmanlık beslemedi. Bu tablo Türkiye Cumhuriyeti ne yakışmıyor. Ama Özgür Suriye Ordusu nu burada kurdular. Silah verip , ceplerine para koydular. Suriye de akan kanın sorumlularından birisi AKP  hükümeti  ve hükümetin başındaki Recep Tayyip Erdoğan dır. Bu hükümete  Saldıracağız  ve bu  hükümeti  düşüreceğiz. Halkın desteği ve halkın gücüyle bunu yapacağız. Sen terör örgütü üyelerini yetiştirip , Suriye ye gönderirsen , terör ihraç edersen sonu bu olur. Bu işin sorumlusu ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =