Ruhları duymamış

ABD de 10 yıl önce 3 genç kızı kaçırıp yıllarca ‘köle yapanın tek bir kişi olduğu ortaya çıktı. Genç kızlara defalarca tecavüz eden , işkenceler yapan Ariel Castro nun ailesi de , burunlarının dibindeki dehşetin farkında değilmiş.

hurriyet
0

ABD nin Cleveland eyaletinin Ohio kentinde , ortadan kaybolduktan tam 10 yıl sonra özgürlüklerine kavuşan Amanda Berry (26) , Gina DeJesus (23) ve Michele Knight (32) isimli kadınlar , aileleriyle vakit geçirmenin mutluluğunu yaşarken polis ve FBI , korkunç olaydaki ayrıntıları ve olası ihmali çözmeye çalışıyor.  Polis , 2003 te Ariel Castro (52) tarafından kaçırılan Amanda nın , zincirinden kurtulup attığı yardım çığlığını duyan bir komşunun yardımıyla iki katlı evden kaçmayı başarmasının ardından , Gina ve Michelle de kurtarılmıştı. Yeni çıkan ayrıntılara göre , polis önceki ihbarları önemsememiş , Castro kardeşlerin ailesi de gözlerinin önündeki korkunç olayı hiç fark edememiş.

OĞLU FARKETMEMİŞ

Ariel Castro nun komşusu Nina Samoylicz , CNN e , iki yıl önce evin bahçesinde çıplak bir kadın gördükten sonra polisi aradığını , ancak polisin olayı ciddiye almadığını belirterek , Polis şaka yaptığımızı düşünüp bize inanmadı dedi. Bu olaydan sonra Castro kimse görmesin diye bahçesini brandalarla kapatmış. Ariel Castro nun oğlu Anthony Castro nun (31) MailOnline a verdiği fotoğrafta ise , evin bodrumuna giden kapının üzerinde asma kilit gözüküyor. Anthony , bu kapının önünde sevgilisiyle fotoğraf bile çektirdiğini ancak hiçbir şeyin farkına varmadığını söyledi. Babasının geçen yıl ölen annesine şiddet ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =