ÖĞ-DER den ikinci kısa film yarışması

ÖĞ-DER olarak organize edilen İslam Tarihinden Altın Levhalar konulu 2.Kısa  film  Senaryo  yarışması  Peygamberler Tarihi , Asrı Saadet Dönemi , Selçuklu veya Osmanlı Tarihinden yaşanmış olaylar kaleme alınacak.

haber7
0

ÖĞ-DER olarak organize edilen İslam Tarihinden Altın Levhalar konulu 2.Kısa  film  Senaryo  yarışması  Peygamberler Tarihi , Asrı Saadet Dönemi , Selçuklu veya Osmanlı Tarihinden yaşanmış olaylar kaleme alınacak.  Yarışma , ülkemizde Türk Sineması´nın ,  kısa  filmin ve milli şuurun gelişmesine katkıda bulunmayı , sinemamıza milli bir eğitim anlayışını kazandıracak senaryolar oluşturmayı ve senaryo yazarlarını desteklemeyi amaçlamaktadır. 15 Nisan 2013 günü başlayan yarışmaya son başvuru tarihi 24 Mayıs 2013. Dereceye girenlerin ödülleri ise , 15 Haziran 2013 Cumartasi günü takdim edilecek. Senaryo yarışmasına eli kalem tutan herkesi bekleniyor.

Ödüllü Senaryo yarışmasında dereceye girenlere sırasıyla şu ödüller verilecek; Birinciye , Dijital Kamera , Milli Şuur Dergisi hediye paketi ve ÖĞ-DER hediye paketi , Milli Şuur Dergisi 1 Yıllık Aboneliği ve birincilik Sertifikası , İkinciye , Dizüstü Bilgisayar , Milli Şuur Dergisi hediye paketi , Milli Şuur Dergisi 1 Yıllık Aboneliği ve ikincilik ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =