Facia ya ramak kala

Denizli de sanayi tipi  oksijen tüpü  taşıyan kamyondaki tüpler devrilince , gaz sızmaya başladı.

haber7
0

Akaryakıt istasyonu yanında meydana gelen olayda , çevreye yoğun derecede gaz sızınca , itfaiye ekipleri herhangi bir patlamaya karşı güvenlik önlemi aldı.

Olay bugün saat 12.00 sıralarında Sümer Mahallesi Zeybek Kavşağı nda meydana geldi. 45 yaşındaki Ertuğrul Şahin , 20 K 1970 plakalı kamyonu ile sanayi tipi  oksijen tüpü  taşırken , ani fren yapınca , kamyonun kasasında sabitlenmeden duran tüpler devrildi. Tüplerden biri devrildikten sonra yoğun şekilde gaz sızdırmaya başladı.

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri ve polisler , güvenlik önlemi aldı. Olayın akaryakıt istasyonu yanında meydana gelmesi nedeniyle itfaiye ekipleri , geniş bir alanı güvenlik şeridiyle çevirdi. Yayaların ve araçların geçişini izin verilmedi. Güvenlik şeridini geçmek isteyen yayalar ise , itfaiye ekipleri tarafından uyarıldı. Akaryakıt istasyonu da boşaltıldı. İtfaiye ekipleri , tüpün içindeki gazın tamamen boşalmasını bekledi. Etrafı yoğun bir şekilde gaz kokusu sardı. Oksijen gazının tamamen boşalmasının ardından yol trafiğe açıldı.

Kamyon şoförü Ertuğrul Şahin , kriko yardımıyla devrilen oksijen tüplerini düzeltmesinin ardından yoluna devam etti. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =