Minibüsçülerin kavgasında kan aktı: 1 ölü

 pendik  ve  kartal  da  minibüsçüler  arasında çıkan kavgaya  kan  bulaştı. Taraflar arasında 2 gündür devam eden silahlı ve bıçaklı kavgada 1 kişi öldü , 3 kişi de yaralandı.

haber7
0

Sokak aralarında dakikalarca devam eden silahlı ve bıçaklı  kavga  sırasında bir kız çocuğu yaralandı , 4 otomobil ile bir ev de kurşunlara hedef oldu.

İddialara göre olayların fitilini ateşleyen  kavga  Perşembe gününü Cuma ya bağlayan gecede yaşandı.  pendik  Aydos ta oturan bir minibüsçü ile  kartal  Kurfalı da ikamet eden başka bir minibüsçü arasında  kavga  çıktı.  kavga  sırasında bıçaklanan Erdal Açıkgöz isimli minibüsçü , kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Taraflar arasındaki husumet bugün onlarca kişinin bulunduğu  kartal  Hürriyet Mahallesi Nazik ve Salim Sokak a taşındı.

Önceki gün hayatını kaybeden Erdal Açıkgöz ün yakınları , karşı tarafın Nazik Sokak taki evini silahla bastı. Diğer tarafın da karşılık vermesi nedeniyle  kavga  sokağa taştı. Birbirlerini sokak aralarında kovalayarak öldürmek isteyen zanlıların silahlarından çıkan kurşunlar , annesiyle sokakta bulunan Cennet Keleş (13) isimli bir kıza isabet etti. Çatışma esnasında Ercan Dereboyu ve Emrah Arıcı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 6 =