Patlama anı güvenlik kamerasında

Olay yerinde vatandaşların , korku ve panik içinde kaçıştığı görülüyor

haberturk
0

İzmir de , deniz malzemeleri satan bir dükkanda bulunan oksijen tüpünün  Patlama   anı  ,  güvenlik  kameralarınca görüntülendi. Patlamanın savaş alanına çevirdiği bölgede bulunan vatandaşların , korku ve panik içinde kaçıştığı görüldü.

Dün akşam saat 18.00 sıralarında , tarihi Kemeraltı Çarşısı ndaki Hisar Camii nin arka sokağında deniz ürünleri satışının yapıldığı bir işletmede oksijen tüpünün  Patlama   anı  ,  güvenlik  kameralarına yansıdı. Patlamanın meydana geldiği Ege Barakuda isimli dükkanın çevresinde bulunan gelinlik , bijuteri ve gıda malzemelerinin satışının yapıldığı üç ayrı işletmedeki esnaf ve müşterilerin büyük korku ve panik halinde kaçıştığı görülürken , yaralı bir kadının da vatandaşların sırtında taşındığı dikkat çekti.

İddialara göre , patlamanın işletmede tüpten tüpe dolum aktarımının yapıldığı sırada yaşandığı belirtilirken , patlamanın olduğu noktada gece boyunca ekipler ve çevre esnafı temizlik çalışmalarını sürdürdü. Sabah saatlerine kadar süren çalışmalarda Konak Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri , patlamadan dolayı savaş alanına dönen bölgedeki çalışmalara destek verdi.  İzmir  Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu da olay yerine gelerek ekiplerden bilgi alıp , çevre esnafına geçmiş olsun dileklerini iletti.  İzmir  Emniyet ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =