Aldatan sevgili Cem Alper

Bir aldatılma öyküsünün perde arkası!

haberturk
0

HT MAGAZİN / ZAFER AKBAŞ IN ÖZEL HABERİ

Burcu Esmersoy’un bir televizyon programında isim vermeden anlattığı ‘küpeli’ aldatılma öyküsündeki ‘erkek arkadaşı’nın  Cem Alper  olduğu öğrenildi.  Alper  , bu olaydan sonra kendini affettirmek için Esmersoy’a evlilik teklif etti ancak reddedildi

YARDIMCI BİR AVUÇ KÜPE GETİRDİ
Ünlü sunucu  Burcu Esmersoy  geçen hafta bir televizyon programında nasıl ihanete uğradığını anlattı. Erkek arkadaşının evinde küpelerini unuttuğunu söyleyen Esmersoy sözlerine şöyle devam etti: “Küpelerimi almak için eve gittiğimde temizlik işleriyle uğraşan hanımefendiye , ‘Küpemi unutmuşum’ dedim. O da ‘Var var , buldum’ dedi. Bir avuç küpeyle geldi. Küpelerin hiç biri de benim değildi!”

YAKALANINCA İTİRAF ETTİ!
BURCU Esmersoy’un anlattığı ihanet olayındaki ‘erkek arkadaşı’nın eski sevgilisi  Cem Alper  olduğu ortaya çıktı.  Alper  , sık sık Esmersoy’a ihanet etmiş , küpe yakalama olayıyla da itiraf etmek zorunda kalmış. Aldatılan  Burcu Esmersoy  , olayın ardından Survivor’ı sunmak için Dominik’e gitmişti. Kendini affettirmek isteyen  Alper  de Skype aracılığıyla Esmersoy’a evlenme teklif etmiş ama reddedilmişti.

Burcu Esmersoy ile  Cem Alper  iki sene önce Çeşme’de birlikte tatil yapmış ve objektiflere sahilde öpüşürken ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =