Şişirdiği poşet hayatını kurtardı

İstanbul dan  tekirdağ  ın  muratlı  ilçesi  hanoğlu  köyü göletine ördek avlamaya gelen 6 kişinin içinde bulunduğu kayığın batması sonucu 3 kişi suda kayboldu , 3 kişi ise kurtulmayı başardı.

haber7
0

Kayıkta bulunan yüzme bilmeyen Volkan Yörük ,  kayık  içindeki şişirdiği poşetle kıyıya ulaşmayı başardı.

İstanbul dan  tekirdağ  ın  muratlı  ilçesi  hanoğlu  köyü göletine ördek avlamaya gelen 6 kişinin içinde bulunduğu kayığın batması sonucu 3 kişi suda kayboldu , 3 kişi ise kurtulmayı başardı. Yüzme bilmeyen Volkan Yörük  kayık  içindeki şişirdiği poşetle kıyıya ulaşmayı başardı.

İstanbul dan  tekirdağ  ın  muratlı  ilçesi  hanoğlu  köyü göletine ördek avlamaya gelen 6 kişinin bulunduğu  kayık  su alarak battı. Volkan Yörük , Hüseyin Aslantaş ve Engin Yiğit kendi imkanları ile gölden çıktı.

ARAMALAR SABAH DEVAM EDECEK

Gölette kayıp Murat Şentaş , Süleyman Yiğit ve Uğur Osman Ulutürk isimli 3 kişiyi arama çalışması başlatıldı.  tekirdağ  Emniyet Müdürlüğü Deniz Şube dalgıçları gölde botlarla arama çalışması yaptı. Afet Koordinasyon İl Müdürlüğü ve jandarma ekipleri de yaya olarak göl çevresinde arama yaptı. Gecenin kararması ile birlikte ekipler arama çalışmasına son verdi. Aramaların sabahın ilk saatlerinde devam edeceği bildirildi.

KENDİ KURTULDU , AĞABEYİ VE YEĞENİ KAYIP

Yüzerek kıyıya çıkmayı başaran Engin Yiğit in ağabeyi Süleyman Yiğit ve ablasının oğlu Murat Şentaş gölette kayboldu. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 2 =