Alper aşkı bitmiyor

Milli futbolcu için , 2 milyon Euro artı Alanzinho teklifi ile Anadolu ekibinin kapısını yeniden çalan bordo mavililere olumlu yanıt gelmedi. Es-Es , nakit 5 milyon Euro istedi.

hurriyet
0

TRABZONSPOR ,  Alper  Potuk tan vazgeçmiyor. İki sezondur Eskişehirsporlu futbolcunun peşinden koşan bordo mavililer , ara transferde bir kez daha nabız yokladı. Kırmızı siyahlı ekibin kapısını çalan  TRABZONSPOR  , yeni bir teklif sundu. Ancak beklentiler yine boşa çıktı.  Sezon başında Eskişehirspor un 5 milyon euro istemesi üzerine bu transferi askıya alan bordo mavililer , ocak ayında yeni bir teklif sundu.

Ara transferde satmayacaklar

TRABZONSPOR UN 2 milyon Euro ve Alanzinho teklifi yapması üzerine düşünmek için süre isteyen Eskişehirspor yönetimi , bordo mavili kulübe bir kez daha  yine ret yanıtı verdi.
Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ın  TRABZONSPOR  a aldırdığı Brezilyalı futbolcu Alanzinho yu çok istemesine rağmen , başkan Halil Ünal ın özellikle bazı  İstanbul  kulüplerinin de ilgilendiği  Alper  Potuk u ara transfer döneminde elden çıkarmak istememesi nedeniyle söz konusu transfer de rafa kaldırıldı.

Bonservisini nakit istiyorlar

ESKİŞEHİR yönetiminin  Alper  in transferinde takas veya futbolcu formülü düşünmediğini ve bonservisin tamamını nakit olarak istediğini de bordo mavili yönetime bildirdiği öğrenildi.  Alper  transferini bitirmeyi çok isteyen  TRABZONSPOR  , yeni bir zirve yapacak.  Alper  i teknik direktör Şenol Güneş in de kadrosunda görmeyi çok istediği belirtildi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =