Etiketler:

Eskişehirspor Sportif Direktörü Zafer Tüzün , Galatasaray ve Trabzonspor un gündeminde olan  Alper  Potuk için devre arasında gelebilecek teklifleri değerlendirebileceklerini söyledi.

milliyet
0

TEKLİF GELİRSE DEVRE ARASINDA BAKACAĞIZ
Radyospor dan Özgür Sancar ın sorularını yanıtlayan Tüzün , "Alper Eskişehirspor u temsil ediyor. Eskişehirsporludur , özkaynağımızdan gelen bir oyuncudur. İsteriz ki  Alper  sonuna kadar bizimle devam etsin; ama sonrası ne olur onu hiç kimse bilemez.  Alper  le ilgili duyumlar alıyoruz; ama henüz resmi  teklif  gelmedi. Futbolcularımız maçlara odaklanıyorlar. Etap etap gitmek gerekir. Devre arasında bir  teklif  gelirse bakacağız" dedi.
 
TWEETLER ONA AİT DEĞİL
Alper in sosyal medya olarak adlandırılan ortamda , gönlünün Trabzonspor da olduğunu dair yazılar yazdığı iddiasıyla ilgili olarak ise Tüzün , "Alper le ilgili tweet i gülerek okuduk. Biz uçaktayken , kendisiyle ilgili bir tweet atılmış.  Alper  iddia edildiği gibi veda içeren ya da bir başka takıma gitmek istediğiyle ilgili bir tweet atmadı. Onun adına başka birisi atmış.  Alper  in ismiyle bir twitter hesabı açılmış ve bazı tweetler atılmış. Bunların gerçekte  Alper  le ilgisi yok. Olay bundan ibaret" dedi. 

(Radyospor)
 

.yanHaberDet .ya-site-form__search-input {padding-bottom:6px !important;}
Oley.com usta yorumcuları kuponlarıyla zengin ediyor! Sen de oyna , sen de kazan.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =