Alper Potuk heyecanı

ESKİŞEHİRSPOR lu  Alper   Potuk  un açıklamaları ,  Trabzonspor  da heyecan yarattı.

hurriyet
0

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş in yabancı ağırlıklı bazı oyuncuları göndereceği devre arası , bordo mavililerin kadrosuna katmak istediği oyuncuların başında Eskişehirsporlu  Alper   Potuk  geliyor. İki sezondan bu yana istenen , özellikle bu sezon başında alınması için büyük çaba harcanan  Alper  yüksek bonservis bedeli nedeniyle alınmadı. Eskişehirspor un bu transfer için kapısını çalan takımlardan 5 milyon Euro bonservis bedeli istemesi transferin askıya alınmasına neden olmuştu.

PARA VE FUTBOLCU FORMÜLÜ

Alper  Potuk  için devre arasında girişimlerine yeniden başlayacak bordo mavililer , ara transerde veya sezon sonunda bu transferi mutlaka bitirmek istiyor.  Alper  için Eskişehirspor a paranın yanı sıra futbolcu da önerilecek. Önerilecek futbolcular arasında ilk 11 de fazla şans bulamayan Brezilyalı oyuncu Alanzinho ilk sıralarda yer alıyor.  Alper  e karşılık Alanzinho nun kiralık olarak verilmesi düşünülürken , Eskişehirspor un bu oyuncunun bonservisini istemesi halinde  Alper  i fiyatında indirime gidilmesi istenecek. Bordo mavililerin  Alper  için 2-2.5 milyon euro ve Alanzinho nun bonservisini önereceği ileri sürüldü.

Bu hafta  Trabzonspor  la karşılaşacak olan Eskişehirspor da taraftarlarla bir araya gelen  Alper   Potuk  un , Ocak ta takımdan ayrılacağını belirttiği iddiaları bordo mavili camiada heyecan yarattı. Taraftarların sorularına , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =