Galatasaray dan Alper Potuk yalanlaması

Galatasaray , Spor Toto Süper Lig de oynayacağı Sanica Boru Elazığspor maçı için Elazığ a gitti. Havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtlayan  Galatasaray  Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak ,  Alper   Potuk  ile ilgili kimseyle görüşmediklerini

hurriyet
0

Atatürk Havalimanı nda basın mensuplarına açıklamada bulunan Albayrak , Sanica Boru Elazığ ın zor bir deplasman rakibi olduğunu söyledi.Albayrak , ara transfer dönemi yaklaşırken adı geçen isimlerden Eskişehirsporlu  Alper   Potuk  la ilgili yöneltilen bir soru üzerine , Bizim futbolcularımız çok değerlidir. Bu haberlere rağbet etmeyin. Bizim sezon başı transfer döneminde görüşmemiz oldu. Şu anda transfer için ne görüşmemiz ne de öyle bir düşüncemiz var. Bu haberler kesinlikle asılsızdır. Yakın zamanda  Alper   Potuk  için Eskişehirspor Kulübü Başkanı ile telefonda veya yüz yüze görüşmemiz olmamıştır diye konuştu.

Teknik direktör  Fatih Terim  in kadroda düşünmediği Çek futbolcu Milan Baros la ilgili olarak Albayrak , Milan Baros çok iyi bir arkadaşımız.  Galatasaray  a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ocak ayında ona uğurlama yaparız ifadelerini kullandı.

Albayrak , Elazığlı olan eski İçişleri Bakanı ve  Galatasaray  Kongre Üyesi Mehmet Ağar a da mesaj yollayarak , Elazığ , çok sevdiğimiz bir ağabeyimizin memleketi. Mehmet Ağar ağabeyimize selam olsun dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =