Polis süsü vererek tecavüz ettiler

 son dakika  haberleri">İstanbul   Ümraniye  de kendilerine  son dakika  haberleri">polis   süsü   vererek  yabancı uyruklu bir kadına  tecavüz  ve gasp edip , bir başka kadının balkondan atlayarak yaralanmasına neden oldukları ileri sürülen sabıkalı 3 kişi ile bu kadınları pazarladıkları ön

haber7
0

Olay , 20 Kasım Salı akşamı yabancı uyruklu M.K.G. nin (27) Armağanevler Mahallesi Alemdağ Caddesi 448/3 adresindeki dairenin balkonundan aşağı atlamasıyla ortaya çıktı. Vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen sağlık ekibi bacakları kırılan kadını  Ümraniye  Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne kaldırırken ,  son dakika  haberleri">polis  olayla ilgili soruşturma başlattı.  Ümraniye  Asayiş Büro Amirliği ekipleri yaptıkları detaylı soruşturmada , yağma ve kasten yaralama , fuhşa teşvik ve aracılık , yer temin etmek , alı koymak ve nitelikli cinsel saldırı suçlamalarına konu olan olayı kısa sürede çözdü. İddiaya göre , cezaevinden kısa bir süre önce çıkan H.A.H.(31) , arkadaşı İ.Y. ye fuhuş yapacak bir yer olup olmadığını sordu. İ.Y. de yabancı uyruklu iki kadının bulunduğu adresi verdi. H.A.H. , yanına aldığı G.Ç.(24) ve S.S.(39) ile adrese gitti.

Kendilerine  son dakika  haberleri">polis   süsü  veren 3 kişi , silah zoruyla yabancı uyruklu kadınlar M.K.G. (27) ve G.B.(35) ile kadınları pazarladıkları ile sürülen T.Ç. (35) ve S.Z. nin (28) paralarını gasp etti. Bu sırada balkondan atlayan M.K.G. nin bacakları kırıldı. M.K.G nin ifadesi doğrultusunda çalışma başlatan  Ümraniye  Asayiş Büro Amirliği ekipleri , Üsküdar da pusu kurarak 3 kişiyi yakaladı. 6 ayrı suç sabıkası bulunan H.A.H. nin üç kez  tecavüz  ettiği O.B. de kurtarıldı.

Gözaltına alınan zanlılar ile kadınları pazarladığı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =