Kanal  7 TV Filmleri kuşağında bu hafta hapishaneden çıkan babasının peşinden gelen tehlike karşısında hayatı bir dizi sahnesi gibi gören küçük Furkan ın yaşadıkları anlatılacak.

haber7
0

Doktorlar tarafından kalp hastalığı teşhisi konan beş yaşındaki Furkan artık kendisine daha hassas davranılması gerektiği için  ince yürek  olarak çağırılır. Altı ay önce annesini kaybeden talihsiz çocuğun babası da hapishanededir ve bir yakınları tarafından bakılmaktadır. Furkan ın ince yüreği kaldırmayacağı için ne annesinden ne de babasının durumundan haberdardır. Küçük çocuk umutla babasının geleceği ve birlikte annesine gideceği günü beklemektedir.

Minik Furkan ın babası ise bir trafik kazası sonucu ölümüne sebebiyet verdiği bir çocuk yüzünden hapis yatmaktadır. Ölümüne sebebiyet verdiği çocuğun babası da intikam hırsı ile Furkan ın babasının tahliye olacağı günü beklemektedir. Furkan tahliye olan babasına kavuşur fakat babası ile talihsiz yavrunun peşinde artık ölümün soğuk nefesi hissedilmektedir. Fakat bu durumdan Furkan ın kesinlikle haberdar olmaması ve kalbini zorlayacak bir olaydan uzak durması gerekmektedir.

Babasıyla kaçtıkları şehirde bir film ekibiyle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =