Okun yaydan çıkmasıyla ilgilenin benimle değil!

Ne İslamcıların dezenfekte ettiği katli vacip satanist kılıklı hatun olmaktan ne de kafatasçıların mumyaladığı dondurulmuş İran a def edilen pembe zurna olmaktan rahatsızım.

haber7
0

                                                                                                           Kırmızı rujlu dinci yazar!

Dünya  Allah  ın esprisidir gülerim geçerim. İsa nın çarmıhında gergin kafaların Musa nın asasıyla kumaştan çalan soytarı terzilerin gaf ebesi ben değilim.

Ben  CHP  röflesiyle kaldırıma dizilip ikna otostopu çeken çağdaş kadınların nobranlığına uyuz olurum azizim. Size ne?

Ben Halk Partisiyim diyerek bir halt edememiş partinin benim gibi binlerce gencin kronik nefretini zorla nasıl kazandığı üzerine tellallık yaptım size ne?

Sosyal Medya denilen toplu ergen mezarlığından kaldırılmış cesetlerin en çok okunan küfür öznesi olmak sanat için soyulan hıyarların gündem mevzusudur benim hiç değil.

Sıkı bir geyik manşeti şudur “Gündeme gelmek için Ata ya hakaret etme!" Hah hah mı desem yoksa buharlı insan ağzıyla hoh hoh mu desem! Yoksa fazla gülünç varlıkların cümlesine azar azar tebessüm efekti mi versem hay Allah! "Ben ve benim gibi nicesi bir pijama partisi yüzünden sevmiyor" dedim. Yahu sevmeye izin mi verdiniz ki , nefreti sorguluyorsunuz!

Velev ki sevmiyorum sırf başı bağlı diye 10 puanlık çağdaşlık sorusuna zorla tabi tutulan figür olmak zorunda mıyım? Kendi kurulum kriterlerini ilke diye ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =