Belediyelerde altın karınca heyecanı

Kamuoyunda Türkiye nin en ciddi  yerel yönetimler  ödülü olarak kabul edilen Marmara  belediyeler  Birliği Örnek Belediyecilik Projeleri Yarışması ödül töreninin sonuçları yarın İstanbul da açıklanıyor.

haber7
0

Geleneksel olarak düzenlenen ve Türkiye nin en ciddi  yerel yönetimler  ödülü olarak kabul edilen Marmara  belediyeler  Birliği Örnek Belediyecilik Projeleri Yarışması ödül töreninin ismi bu yıldan itibaren "Altın Karınca" belediyecilik ödülleri olarak değiştirildi.

Bu yıl beşincisi düzenlenen ve altı ayrı kategoride toplam 512 katılımla rekor kırılan  altın   karınca  yarışması kapsamında , ön elemeleri geçemeyen veya projesi olduğu halde gerçekleştirilemeyen projelerin elenmesiyle toplam 203 seçkin proje finallere kaldı.

Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu ve Prof. Dr. Rafet Bozdoğan\ ın bilim kurulu başkanlığını yaptığı , 12 akademisyen ve uygulayıcının da jüri üyesi olduğu  altın   karınca  yarışmasının sonuçları 26 Eylül 2012 Çarşamba günü İstanbul Martı Hotel de (HaberTurk yanı) gerçekleştirilecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Saat 18.30 da başlayacak ve bir bölümü de Bloomberg HT Televizyonundan canlı olarak yayınlanacak programın sunuculuğunu tanınmış televizyoncu İnci Ertuğrul yapacak.   Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ın ödül takdimini yapacağı etkinlik kapsamında Zihinsel ve Bedensel Engelliler Gösteri Grubu (İSÖM X) tarafından da mini bir konser verilecek.  

ALTEPE: "TÜRKİYE NİN EN PRESTİJLİ YEREL YÖNETİMLER ÖDÜLÜ" ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =