Mukaddes eski aşkına kaçış planları yaptı

Fatmagül ün Suçu Ne 24 bölüm özeti..

phphaberci
0

"Fatmagül ün Suçu Ne?"de dün gece şaşırtıcı bir gelişme daha yaşandı.

İÇKİ İÇEN KERİM E FATMAGÜL DEN KAHVE

Emre ile dışarıda içen Kerim geç bir saatte eve geldi. Ayakta durmakta zorlanan Kerim e Emre yardımcı oldu. Emre durumu anlamasın diye bahçedeki odasına gidemeyen Kerim , eve girmek zorunda kaldı. Herkes yattığı için de kapıyı o esnada ders çalışan Fatmagül açtı.

Kerim in o halini gören Fatmagül , ayılması için ona kahve pişirdi. Fatmagül ilk kez Kerim e kahve yaptı. Fatmagül ün bu davranışı Kerim i de çok şaşırttı.

MUKADDES İN KAÇIŞ PLANI

Yıllar öncesinde onu terk eden sevgilisinin izini bulan  Mukaddes  ona büyük sırrını açıkladı. Salih e oğlunun gerçek babası olduğunu söyleyen  Mukaddes  , Salih ten kendisine ve oğluna sahip çıkmasını istedi.

Mukaddes in farklı tavırlarından şüphelenen Ebe Nine ise onu hemen takibe aldı. Ebe Nine ,  Mukaddes  i Salih le bir meyhanede başbaşa yemek yerken gördü. Bu manzara karşısında şoke oldu.  Mukaddes  daha sonra da Salih le telefon görüşmesi yaparken Fatmagül le Kerim e yakalandı. Onlar da  Mukaddes  in büyük sırrını ve  kaçış  planını öğrendiler. Bakalım  Mukaddes  amacına ulaşabilecek mi?


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =