Araştırın talimatı verdiren sır ASELSAN mektubu

Ölümü şüpheli olan  ASELSAN  mühendisinin babası Erdoğan a  mektup  gönderdi. Başbakan Teftiş Kurulu talimat verdi.

sonhaberler
0

Başbakan Erdoğan  ASELSAN  mühendisi Hüseyin Başbilen in ailesinden gelen  mektup  üzerine , Başbilen in ölümünün Başbakanlık Teftiş Kurulu tarafından soruşturulması  talimatı  verdi.

Başbakan Erdoğan  ASELSAN  mühendisi Hüseyin Başbilen in ailesinden gelen  mektup  üzerine , Başbilen in ölümünün Başbakanlık Teftiş Kurulu tarafından soruşturulması  talimatı  verdi. Başbakan ın bu soruşturmayla intihar mı  cinayet  mi şüphesinin ortadan kaldırılmasını istediği ifade edildi.

MÜHENDİS BABASI: BU KÜÇÜK BİR OLAY DEĞİL

Vatan Gazetesi nin sorularını yanıtlayan  mühendis  Hüseyin Başbilen in babası Vehbi Başbilen , soruşturmanın yavaş ilerlediğini belirterek , "6 sene oldu. Ben 6 senedir adliye koridorlarındayım. Bu süreç hızlandırılsın artık. Her şey ortada , ifadeler alındı. Bu küçük bir olay değil. Ben evladımı kaybettim. Bu çok acı , tarif edilemez bir duygu. Bu ülke de çok önemli bir beyin kaybetti. Artık sonuca ulaşılsın istiyoruz" dedi. Başbilen , Başbakanlık a yazdığı mektuptan sonra Başbakanlık tan kendilerini arayan olmadığını da söyledi. Diğer taraftan Başbakan ın bu  talimatı  , gözleri yeniden  ASELSAN  da görevli 3 mühendisin şüpheli ölümlerine çevirdi.

googletag.display TAKİPSİZLİK VERİLDİ

Aselsan da uzak mesafede daha etkili bir kanas silahı , F-16 ve milli tank projeleri üzerinde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =