Neslihan Darnel ailecek Londra da

(A) Milli Bayan Voleybol Takımı oyuncularından  Neslihan   Darnel  in annesi , babası , eşi ve kızı , Türkiye nin maçlarını izlemek için  ailecek   Londra  ya gidiyor.

haber7
02012  Londra  Olimpiyatları nda (B) Grubu nda mücadele edecek (A) Milli Bayan Voleybol Takımı nın maçlarını izlemek için bugün İngiltere ye gidecek olan Demir ailesi , yolculuk öncesi AA muhabirinin sorularını yanıtladı.

Anne Fatma Demir , olimpiyatların her sporcunun ve sporcu annesinin hayali olduğunu belirterek , Mutluluğumu anlatamam , bu duygular sadece yaşanır anlatılmaz. Onlar kazandı ama biz onlardan daha çok sevindik. Hepimizin hayali kızlarımızın olimpiyatlara katılmasıydı. Allah ın izniyle oldu. Olimpiyatlara gitmeyi hak ettikleri an yaşadığım duyguları anlatmam mümkün değil diye konuştu.

Kızlarının geçirdiği bu yoğun hazırlık döneminde torunu Zeynep in annesinden ayrı kalmasına zorlandıklarını dile getiren Demir , şunları söyledi:

Aynı şekilde Nesihan da kızından , aile sıcaklığından uzak kaldı. Tüm takım oyuncuları Türk milletinin sorumluluğunu üzerinde hissetti. Bunu taşımak kolay değil. Elimizden gelen tek şey , Zeynep i annesinin maçlarına götürmek , daha sık beraber olmalarını sağlamak oldu.  Neslihan  ve Zeynep e çok destek olmamız gerekiyordu. Biz de elimizden geleni yaptık.

- Anneler hep en iyisini ister -

Kızlarına ,  Londra  da tüm maçları izleyerek destek vereceklerini belirten anne Demir , Takımın nasıl bir sonuç almasını bekliyorsunuz? sorusuna ise Anneler hep ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 8 =