Malatya’da tencere tava izdihamı

 Malatya  da  tencere  ,  tava  gibi ev gereçleri satan bir mağazanın açılışında indirimli ürünlerden almak isteyenler , yoğunluk sebebiyle izdihama neden oldu.

haber7
0

Malatya’da kent merkezinin en işlek caddelerinden İnönü Caddesi üzerinde açılışı yapılacak mağazada , açılış nedeniyle indirimli ürünler satılacağı duyuruldu.

İndirimli ürünlerden almak isteyenler , sabahın erken saatlerinden itibaren  tencere  , tabak ,  tava  gibi ürünler satan mağaza önünde toplanmaya başladı.

Mağaza kapısının açılmasıyla birlikte kapı önünde izdiham yaşandı. İçeri girmek isteyenlerin birbirlerini ezdikleri görüldü.

Mağaza yönetimi , daha fazla izdihama yol açmamak için bir grubu içeri alırken , diğerleri dışarıda kaldı. Dışarıda kalanlar , kapanan kapıyı zorlayıp içeri girmek isterken , görevlilerle tartıştılar.

Mağazada indirimli ürünler çok kısa sürede biterken , içeriye girenler , soğuktan buharlaşan camlara yazı yazarak , içerideki durumu dışarıdakilere anlatmaya çalıştı.

Öte yandan , ürünlerin alınması sırasında mağaza görevlileriyle müşteriler arasında sert tartışmalar yaşandı. Ayrıca , izdiham nedeniyle mağaza içerisindeki bir çok ürünün zarar gördüğü gözlendi.


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =