Balında şeker bulana 1000 TL veriyor

Sahte bal haberlerinin yaygınlaşması üzerine  Kenzek Bal  içinde  şeker  ve glikoz bulan herkese  1000  tl ödül vaat ediyor!

sonhaberler
0

Kamuoyu son günlerde gıdada sahtecilik haberleriyle çalkalanıyor. Et ve süt ürünleriyle bal piyasasında ortaya çıkan sahte ,  şeker  karışımından elde edilen ürün haberleri doğru ürün üretmeye çalışan firmaları harekete geçirdi.

BU BALDA ŞEKER  bulana   1000  TL ÖDÜL!

Kenzek Bal isimli firma , içinde  şeker  ve glikoz bulan herkese  1000  TL ödül ve analiz masraflarını karşılamayı vaat ediyor.  Ürünlerine olan güvenlerine vurgu yapan firma yetkilileri 10 gün koşulsuz iade seçeneği ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütmeye gayret ettiklerini belirtiyorlar.

Kenzek Bal özellikle hastalık ve benzeri zaruri durumlar için tercih edilmesi tavsiye edilen bir ürün olarak düşünülmeli diyor firma yetkilileri.  

HERKESE ISLAK İMZALI SÖZLEŞME YOLLUYORLAR

Kenzek Bal , ürünlerinde  şeker  bulanlara  1000  TL ödeyeceklerini beyan ettikleri bu taahhüdünü yazılı , ıslak imzalı bir sözleşme olarak müşterisine göndermekten de kaçınmıyor.  Kenzek Bal  firma yetkilileri “Bal , insan için şifadır. Bu şifaya zarar vermek bir insanlık suçudur. Biz firma olarak , az satalım , az kazanalım ama insanlara da hizmet etmiş olalım , kalpleri ve itimatları kazanalım istiyoruz. Arkasından para kazancı da kendiliğinden gelecektir. İnsanların bala olan güveni sarsıldı. Biz de ürünümüze güvendiğimiz için laboratuar analizleri ve memnuniyet ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =