Güneş: Mağlubiyet bizi oldukça sarstı

 trabzonspor  Teknik Direktörü Şenol  Güneş  , aldıkları mağlubiyetin kendilerini  oldukça  sarstığını söyledi.

haber7
0

Spor Toto Süper Lig’in 25. hafta açılış maçında Medical Park Antalyaspor evinde Trabzonspor’u 2-1 mağlup etti.

Karşılaşma sonrası basın toplantısı yapan Şenol Güneş , oynadıkları oyunun ve aldıkları sonucun çok kötü olduğunu vurguladı. Maçın gündüz oynanmasının ve hava şartlarının kendilerini etkilediğini kaydeden Güneş , “Hiçbir oyumumuz olmayan bir takımdık. Fizik olarak da teknik olarak da tamamen olumsuzduk. Maç kaybedebiliriz. Hiç keyif almayan bir oyun gördük. Sahanın zemini hakemin yönetimi ile uyumlu olmayan takımdı. Oldukça bu  Mağlubiyet   bizi  sarstı.” dedi.

Sahanın zemininden de şikayetçi olan Şenol Güneş , hiçbir oyuncuyu ayırmadan bireysel olarak ve takım olarak görüntülerinin iyi olmadığını açıkladı. Güneş , Trabzonspor’un en kötü halinin bu maçtan daha iyi oynayacağını vurguladı. Hakemin kararlarıyla ilgilide Güneş , “Hakemin yanlışlarını söylemem doğru değil. Hakemin yanlışlarını değerlendirmeyeceğim.” diye konuştu.

Bordo - mavili oyuncu Alanzinho , oyunun başında yedikleri golden sonra içinden çıkılması zor bir hale geldiklerini belirterek , “. Beraberliği yakaladıktan sonra oyunu sürükleyemedik. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =