Havada aşk kokusu var

 Kenan Doğulu  , yeni şans meleğini buldu. Ünlü popçunun , son dönemin popüler ismi  Burcu Esmersoy  ile birkaç haftadır flört ettiği konuşuluyor.

haberturk
0

Takvim in haberine göre , magazin alemi , bu dedikoduyla çalkalanıyor. Pop müziğinin sevilen ismi  Kenan Doğulu  nun adı; güzel sunucu  Burcu Esmersoy  ile anılıyor. Dedikodulara göre; ikili , Esmersoy un sunuculuğunu yaptığı bir yarışma programına  Kenan Doğulu  nun konuk olmasıyla yakınlaştı. Ünlü sunucu ile Doğulu , program sonrasında bir gece kulübüne gitti.

Yaklaşık 15 günden beri sık sık görüşüp telefonla konuştukları iddia edilen çift , yan yana görüntülenmemek için de çaba sarf ediyor. Birbirlerini tanıma aşamasında olan  Kenan Doğulu  ile Burcu Esmersoy; iddialara göre önceki gün Kemerburgaz daydı. Bir arkadaşlarının evindeki mangal partisine giden çift , burada oldukça keyifliydi.

KEMERBURGAZ SEFASI YAPTILAR

Adları  aşk  dedikodularına karışan  Burcu Esmersoy  ile  Kenan Doğulu  , geçtiğimiz gün arkadaş gruplarıyla Kemerburgaz daki bir villada mangal partisinde görüldü.

*  Burcu Esmersoy  un bir süre önce Cem Alper den;  Kenan Doğulu  nun ise Amerikalı şarkıcı sevgilisi Sarah Nile Cameron dan ayrılması , dedikoduları güçlendirdi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =