Fenerbahçe de yılan hikayesine dönen  Alper   Potuk  transferinin bu hafta sonuna kadar tamamlanması bekleniyor...

hurriyet
0

Alper in alacağı yıllık ücrette anlaşma yapılamadığı için imzaların atılmadığı transferin son durumu hakkında bilgi veren menacer Mehmet Ali Çalışkan , "Olumlu veya olumsuz bir gelişme yok.  Fenerbahçe  den cevap bekliyoruz. Henüz 2. görüşmeyi yapamadık" dedi.

ALPER SARI KART CEZALISI !..

Genç futbolcunun temsilcisi Mehmet Ali Çalışkan , DHA nın sorularını yanıtlarken; "Henüz kaybedilmiş bir şey yok.  Alper  in zaten sarı kart cezası vardı. Eskişehir de de kalsa  Fenerbahçe  ye de gelse ilk maçta oynayamayacaktı. Transfer sezonu zaten yarın resmen olarak başlıyor.  Fenerbahçe  nin de gündemi yoğun , bugün maçları var. O yüzden şu ana kadar bir kez görüşmüştük , bu hafta sonuna kadar bir kez daha görüşüp olayın tamamlanmasını bekliyoruz" şeklinde konuştu.

ANTRENMANLARI TEK BAŞINA YAPIYOR

Fenerbahçe den haber bekleyen  Alper  ise form tutmak için çalışmalarını tek başına yapıyor. Genç futbolcunun Sapanca ve Adapazarı nda koşular yaptığı ve sahada da günlük antrenmanlarını yaptığı öğrenilirken , menaceri Çalışkan asılsız haberler için de sitemde bulundu.

"MİLLİ TAKIM SEVİYESİNDEKİ FUTBOLCUNUN YIPRATILMASINA GEREK YOK"

Çalışkan; bu süreçte  Alper  in yıpratıldığını ve onuru ile oynamaya çalışanlar olduğunun da altını çizerek; "Alper in yıpratılmasına gerek yok , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =