Alper bugün Fenerli oluyor

Sarı lacivertli kulübün , Eskişehirsporlu futbolcuya yıllık 750 bin dolar artı maç başı 10 bin dolar karşılığında imza attırması bekleniyor.

hurriyet
0

FENERBAHÇE ile  Alper  Potuk arasında konusunda yaşanan anlaşmazlık , iki tarafın yumuşamasıyla çözülme yoluna girdi. Son anda bir aksilik olmadığı taktirde genç futbolcu  bugün  sözleşme imzalayacak.

Sarı lacivertli kulüp ,  Alper  in bonservisi için Eskişehirspor ile 5 milyon Euro karşılığında anlaşmaya varmasına rağmen , futbolcuyu para konusunda ikna edemediği için transferi bitirememişti. Fenerbahçe den yılda 1.5 milyon Euro isteyen genç futbolcu , olumsuz cevap verilmesi üzerine görüşmeleri yarıda bırakıp Eskişehir e dönmüştü. Burada , yakınlarıyla yaptığı görüşmeler sonrası tutumunu yumuşatan  Alper  , yıllık 750 bin dolar artı maç başı 10 bin dolara inerken , sarı lacivertliler de tekliflerini 700 bin dolar artı 10 bin dolara yükseltti. Taraflar  bugün   İstanbul  da son kez bir araya gelerek , orta noktada buluşmaya çalışacak. Ancak , transferde kararlı olan Fenerbahçe yöneticileri , aradaki 50 bin dolarlık farkı ödeyip , futbolcuya imza attıracak...

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =