Atalay: CHP ye helikopter konusunda bilgim yok

Başbakan Yardımcısı Beşir  Atalay  ,  CHP  Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu nun Uludere ye gitmesi için tahsis edilecek  helikopter   konusunda  bilgisi olmadığını söyledi.

haber7
0

İncelemelerde bulunmak üzere Van a gelen  Atalay  ı , Van Ferit Melen Havaalanı nda Vali Münir Karaloğlu karşıladı. Burada basın mensuplarının sorularını cevaplayan  Atalay  , yeni yılın ilk günü Van da olmak istediğini söyledi.  Atalay  , yeni yılın mutlu , huzurlu olmasını diledi. Van da konteynerlerde incelemelerde bulunacağını anlatan  Atalay  , bazı yeni bilgileri de basın mensupları aracılığıyla kamuoyuyla paylaşacaklarını ifade etti.

CHP heyetinin kaza geçirdiği ve  helikopter  tahsisi  konusunda  hükümetin devreye girerek bunu engellediği iddialarına ilişkin bir soruya  Atalay  ,  helikopter   konusunda  bir bilgisinin bulunmadığını ve bunu yeni duyduğunu kaydetti.

Kazadan dolayı  CHP  ye geçmiş olsun dileklerini ileten  Atalay  , daha sonra konteynerlerin bulunduğu yere gitti.  Atalay  , burada vatandaşlara konteyner vererek yeniden geçmiş olsun dileklerini iletti.  Atalay  ın bugün bir basın toplantısı düzenleyerek depremden sonraki gelişmeler hakkında bilgi vermesi bekleniyor.

CİHAN

 

Etiketler: başbakan yardımcısı beşir  Atalay   CHP  genel başkanı kemal kılıçdaroğlu

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =