Başbakan Yardımcısı Atalay: CHP ye helikopter konusunda bilgim yok

 Başbakan   Yardımcısı  Beşir  Atalay  ,  helikopter  iddiasına yanıt verdi

haberturk
0

Başbakan  Yardımcısı  Beşir  Atalay  ,  CHP  Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu nun  Uludere  ye gitmesi için tahsis edilecek  helikopter   konusunda  bilgisi olmadığını söyledi.

İncelemelerde bulunmak üzere Van a gelen  Atalay  ı , Van Ferit Melen Havaalanı nda Vali Münir Karaloğlu karşıladı. Burada basın mensuplarının sorularını cevaplayan  Atalay  , yeni yılın ilk günü Van da olmak istediğini söyledi.  Atalay  , yeni yılın mutlu , huzurlu olmasını diledi. Van da konteynerlerde incelemelerde bulunacağını anlatan  Atalay  , bazı yeni bilgileri de basın mensupları aracılığıyla kamuoyuyla paylaşacaklarını ifade etti.

CHP heyetinin kaza geçirdiği ve  helikopter  tahsisi  konusunda  hükümetin devreye girerek bunu engellediği iddialarına ilişkin bir soruya  Atalay  ,  helikopter   konusunda  bir bilgisinin bulunmadığını ve bunu yeni duyduğunu kaydetti.

Kazadan dolayı  CHP  ye geçmiş olsun dileklerini ileten  Atalay  , daha sonra konteynerlerin bulunduğu yere gitti.  Atalay  , burada vatandaşlara konteyner vererek yeniden geçmiş olsun dileklerini iletti.  Atalay  ın bugün bir basın toplantısı düzenleyerek depremden sonraki gelişmeler hakkında bilgi vermesi bekleniyor.

 

CİHAN

 

 

 

 

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =