Karabük ün stadı 14 bin kişilik olacak

AK Parti  Karabük  Milletvekili Cumhur Ünal , Kardemir Karabükspor un maçlarını oynadığı Dr. Necmettin Şeyhoğlu  stadı  nın genişletme ve modernizasyon çalışmalarına devam edileceğini bildirdi.

haber7
0

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal , Kardemir Karabükspor un maçlarını oynadığı Dr. Necmettin Şeyhoğlu  stadı  nın genişletme ve modernizasyon çalışmalarına devam edileceğini bildirdi.

Milletvekili Cumhur Ünal , gazetecilere yaptığı açıklamada , stadın daha önce maraton tribününün yenilendiğini , bu hafta sonu Kardemir Karabükspor ile Konyaspor arasında oynanacak maçtan sonra kale arkası tribünlerinin genişletilmesi çalışmalarına başlanacağını söyledi. Bir tesis üzerinde işlem yapılırken yenileme çalışmalarının zor olduğunu , bu statta maçlar oynanırken çalışma başlatmak için bir çok fedakarlıkta bulunmak zorunda kaldıklarını anlatan Ünal , "Stadımızın yenileme çalışmaları takımımızı daetkilemeyecek şekilde sürdürülüyor. Bu çalışmalar 2013 yılında bitecek. Kale arkasından sonra şeref tribünde yıkılarak yapılacak. Stadımızın ayrıca ışıklandırmaları da yapılıyor. Ortalama 25 milyon lira para harcanacak. Çalışmalarda gecikme yoktur. Çalışmalar tamamlandığında ilimize ve takımımıza yakışır bir stat sahibi olacağız. Stadımız tamamlandığında 14 bin  kişilik  olacak" dedi.


Paylas
Yorum Yaz
7 + 1 =