Camideki hısızları çorap kokusu yakalattı

 gümüşhane  ve  trabzon  da çeşitli  hırsızlık  olaylarına karıştıktan sonra Ordu ya gelen ve dinlenmek için girdikleri camide uyuyakalan 3 kişi bakın nasıl yakalandı.

haber7
0

Gümüşhane ve  trabzon  da çeşitli  hırsızlık  olaylarına karıştıktan sonra Ordu ya gelen ve dinlenmek için girdikleri camide uyuyakalan 3 kişi , çorap kokusunu fark eden imamın ihbarı üzerine yakalandı.

Kent merkezindeki bir camide imam olarak görev yapan Murat Sivrikaya , akşam son kontrollerini yapmak için girdiği camide ağır bir çorap  kokusu  aldı.

Caminin üst katına çıkan Sivrikaya , burada uyuyan 3 kişiyle karşılaştı. Sivrikaya , söz konusu kişileri uyandırmak istediğinde bu kişilerin kendisine tornavida çekmesi üzerine camiden çıkıp durumu güvenlik güçlerine bildirdi.

Olay yerine giden ekipler tarafından yakalanan 3 kişinin yapılan sorgulamasında , Gümüşhane ile  trabzon  da çeşitli  hırsızlık  olaylarına karıştıkları belirlenirken , şüpheli Suat Ş. (20) , Emre A. (19) ve Yıldırım D. (19) gözaltına alındı.

Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemede ise şüphelilerin beraberindeki çantadan bir kurusıkı tabanca , kar maskesi , tornavida ve bazı kesici aletler ile bir miktar para ele geçirildi.

Şüpheli 3 kişi ilk ifadelerinin ardından Gümüşhane ye gönderildi.

AA

Etiketler:  gümüşhane   trabzon  hırsızlık

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =