Eskişehirspor Alper in fiyatını açıkladı

 Eskişehirspor  Kulübü Başkanı Halil Ünal ,  Eskişehirspor  un elindeki kadroyla Spor Toto Süper Lig deki tüm hedefleri kovalayabilecek güçte olduğunu söyledi.

haber7
0

Ünal , düzenlediği basın toplantısında , Türk futbolunun şike ve teşvik iddialarıyla birlikte kara bir dönem yaşadığını savunarak , bu dönemden bir an evvel çıkılması gerektiğini bildirdi.

Spor Toto Süper Lig deki tüm takımların şike iddialarından olumsuz etkilendiğini ön süren Halil Ünal , Şike iddiaları  Eskişehirspor  u da etkiledi. Tüm takımların olduğu gibi bizim de ekonomik kaybımız var. Şike iddianamesi açıklanmadı ama açıklandıktan sonra verilecek kararı hepimiz kabulleneceğiz. Şikeye verilecek cezalarda da düzenleme yapıldı. Cezalar evrensel kriterlere uygun hale geldi dedi.

Lige iyi bir başlangıç yaptıklarını , 3 puanlık sistemde mevcut kadroya güvendiklerini , alternatifli ve çok yönlü bir kadroya sahip olduklarını ifade eden Ünal , şöyle konuştu:

 Eskişehirspor  , elindeki kadroyla bu ligdeki hedefleri kovalayabilecek güçtedir. Büyük taraftardan takımına sahip çıkmasını rica ediyoruz. Birlik ve beraberlik içinde olursak , başaramayacağız şey yoktur. Önümüzdeki 5 maçtan da iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum. Biz değil , rakipler düşünsün. Şartlar ne olursa olsun , 12 maçta alınan 17 puanı küçümsememek lazım. Bazı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =