Google dan Brancusi için logo
Etiketler:

 Google  ünlü heykeltraş Constantin  Brancusi  ye özel  logo  hazırladı.

phphaberci
0

ancusi için hazırlanan özel  logo   Google  kullanıcılarından tam not aldı.  Google  ın Constantin  Brancusi  için hazırladığı logonun yorumunu Twitter daki ve Facebook taki sayfalarından yapan binlerce internet kullanıcısı , Constantin  Brancusi  gibi ünlü bir heykeltıraşın hatırlanmasından memnun.

ÖNEMLİ YAPITLARA YER VERİLMİŞ

Constantin  Brancusi  için hazırlanan logoda  Google  grafikerleri ünlü ismin çizdiği önemli yapıtlara yer vermiş.  Brancusi  nin heykellerinden oluşan logoda farklı bir desen tercih edilmiş.

Google önceki senelerde de Constantin  Brancusi  nin doğum günü için özel bir  logo  çizmiş ve bunu ana sayfasından gösterime sunarak kutlama yapmıştı.

Brancusi için  logo  çizen  Google  , Türk fikir - ilim adamlarının doğum günlerini ve Türkiye Cumhuriyeti için çok özel günleri görmezden gelmiyor.  Google  TR sayfasında Mehmet Akif Ersoy un doğum gününden tutun da Cahit Arf ın doğumuna kadar , 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı ndan tutun da , 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına kadar bir çok değerlerimizi  logo  olarak yayınlıyor.

GOOGLE UNUTMUYOR

Google , ülkelerin ünlü isimlerinin doğum günlerindeki bu özel uygulaması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Çünkü nerdeyse tüm ülkelerdeki bütün internet kullanıcıları her gün  Google  a girerek istediği bir aramayı logonun hemen altındaki kutucuğa yazarak sonuçlara ulaşıyor.

Brancusi için hazırlanan logodan ötürü  Google  , başta  Brancusi  yapıtlarını sevenler olarak tüm sanatseverlerin gönlünü fethetti.  Google  ın  Brancusi  için çizdiği logonun üzerine gelindiğinde  Brancusi  135. doğum günü olduğu beliriyor ve logonun üzerine tıklanığında ünlü heykeltıraşın hakkında çıkan sonuçlara ulaşılıyor.


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =