İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü öğretim üyesi Prof. Dr.  Emin   Darendeliler  kalp krizi sonucu  hayatını  kaybetti.

haber7
0

Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği kurucularından ve başkanlarından İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü öğretim üyesi Prof. Dr.  Emin   Darendeliler  bu akşamüzeri evinde rahatsızlandı.

Darendeliler için eve sağlık ekipleri yönlendirildi. Darendelliler , yapılan tüm müdahalelere rağmen  hayatını  kaybetti.

Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği ,  Prof  Dr.  Emin   Darendeliler  in ölümünü , "Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği kurucularından ve başkanlarından İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü öğretim üyesi Prof. Dr.  Emin   Darendeliler  in beklenmedik vefatını duyurmaktan çok büyük üzüntü duyuyoruz. Camiamızda çok sevilen ve hepimizin kalbinde ayrı bir yeri olan  Emin  hocamıza rahmet , kederli ailesine sabır , dostlarına , meslektaşlarımıza ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Toprağı bol olsun. Işıklar içinde uyusun." diye taziye mesajı yayımladı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =