Galatasaray'da yardımcı antrenörlük görevinden istifa eden  Hasan   Şaş  , "Yabancı futbolcular  veda  mesajı göndermedi" iddialarına yanıt verdi.

haber7
0

Galatasaray da teknik direktörün Fatih Terim in yardımcılarından olan ancak istifa eden Hasan  Şaş  , ayrılığının ardından çıkan "Yabancı futbolcular  veda  mesajı göndermedi" iddialarına yanıt verdi.

 

 

"YALAN HABERLERE CEVABIMDIR"

Sosyal medya hesabından açıklama yapan ve yabancı  futbolcuların   mesajlarını  paylaşan  Hasan   Şaş  "Galatasaray da görev yaptığım dönemde , özellikle yabancı oyuncularla sorun yaşadığım ve ayrılırken de oyuncuların bana  veda  etmediği şeklindeki yalan haberlere cevabımdır." dedi.

 

 

Hasan  Şaş  açıklamasının devamında "Ayrıldığımı duyar duymaz gönderdikleri mesajlar ve güzel dilekleri ile beni mutlu eden tüm oyuncularımıza teşekkür eder , şampiyonluk yolunda teknik heyete ve kendilerine bir kez daha başarılar dilerim." ifadelerini kullandı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =