Bursa'da klasik  otomobil  meraklısı genç , gözü gibi baktığı 2 klasik aracını  sıfır   otomobil   fiyatına  satıyor.

haber7
0

Çocukluğundan itibaren klasik otomobillere büyük merak duyan Yavuz Ünlü , çocukluk hayali olan iki aracı uzun uğraşlar sonucunda bulup almayı başardı. Biri 1983 diğeri ise 1981 model olan orijinal araçlara gözü gibi bakan genç adam bu araçları  sıfır   otomobil   fiyatına  satışa çıkarttı.

 

1981 model olan araç 70 bin liradan satışa çıkarken , 1983 model ise 55 bin liradan alıcısını bekliyor.  Herkesin   hurdaya   verdiği  bu araçlar Ünlü tarafından  sıfır   otomobil   fiyatına  satılıyor.

 

Klasik otomobillere ayrı bir merak duyduğunu ifade eden Yavuz Ünlü , "Bu marka otomobillere ayrı merakım var bu araçların orijinallerini bulmak çok zor. Benim şu anda 5 klasik otomobilim var. Sahip olduğum bu araçların orijinalini bulmak zor. 1981 model olanından piyasada bulmak neredeyse imkansız.

Bu araçların çoğu  hurdaya  gitti benim araçlarım ise tamamen orijinal. Onlara gözüm gibi bakıyorum. Bu iki aracımı 125 bin liraya satışa çıkarttım. Bu araçlar orijinal olduğu için  sıfır   otomobil   fiyatına  satılabiliyor" dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =