AK Parti  İstanbul İl Başkanı  Bayram Şenocak  , CHP'li İBB yönetiminin 10 aydır ilgisizliği nedeniyle adeta çamur gölü haline gelen Haliç ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

haber7
0

Tecrübeli kadroların tasfiye edilmesiyle hemen hemen her birimde işleyen sistemin bozulduğuna dikkat çeken  Şenocak  , "25 yıl İstanbul’un gözbebeği gibi bakılan , yunusların yüzdüğü  Haliç  , son 10  ayda  400 bin metreküp çamura  terk  edildi. İstanbul’a yeni bir eser kazandırmayacağı anlaşılan CHP’li Başkan , Haliç’i de çamura  terk  ederek İstanbul’un kazanımlarına dahi sahip çıkamayacağını gösterdi" dedi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı  Bayram Şenocak  ,  Haliç  in çeyrek asır önceki günlerini hatırlatan haline sessiz kalmadı.  AK Parti  belediyeciliği dönemlerinde İstanbul un gözbebeği gibi bakılan  Haliç  in son 10 aylık dönemde ihmal edilmesine ilişkin açıklama yaptı.  Şenocak  , sosyal medya hesabından  Haliç  nasıl emanet edildi? içerikli kısa bir video da ekleyerek yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

ŞENOCAK: “LİYAKATSİZ VE PARTİZAN ATAMALARLA TESİSLER ÇALIŞTIRILAMADI”

“Cumhurbaşkanımız “CHP Çamurdur” dediğinde feryat edenler! İyi okuyun; 5 milyon m3 çamur bertaraf edilerek , 25 yıl İstanbul’un gözbebeği gibi bakılan , yunusların yüzdüğü  Haliç  , 1994 öncesi çamurlu günlerine dönüş belirtileri göstermeye başladı. Liyakatli çalışanlar görevden uzaklaştırıldı , İstanbul’u ve Haliç’i bilmeyen liyakatsiz ve partizan atamalarla tesisler ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =