Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgınının merkez üssü olan ABD’de ,  karantina  nedeniyle bir hukuk öğrencisi  mezuniyet  törenini sıradışı bir boyuta taşıdı. Hukuk öğencisi , arkadaşlar

haber7
0

ABD’nin Connecticut eyaletinde yaşayan Brooklyn Hukuk Fakültesi öğrencisi Alexandra Lenczewski , ülkedeki genel  karantina  uygulaması nedeniyle yapılamayan  mezuniyet  töreni için sıradışı bir yönteme başvurdu.

Lenczewski , sınıf arkadaşlarının fotoğrafını basıp üzerlerine kartondan kep yaptı.  Lenczewski , alfabetik sırayla yerleştirdiği fotoğrafları tek tek bahçesine yerleştirdi.

"MEZUNİYETİMİZ UNUTULMASIN DİYE HERŞEYİ YAPTIM"

Mezuniyet töreni’ gerçekleştiren ve bunu sosyal medyada paylaşan Lenczewski , “Bir ulus olarak geçirdiğimiz karanlık zamanlara rağmen , amacımız arka bahçelerimizdeki ışığı görmek ve hatırlatmaktı.

Uzun bir yolculuk olan öğrencilik yıllarında bir zorluğu daha gördük. Hepimiz karantinadayız. Amacımız  mezuniyet  törenini es geçmemekti. Bunun için herşeyi yaptım" dedi.

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =