Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)  Sağlık   Kurulu  , "Futbola Dönüş Öneri Protokolü"ne ilişkin kulüplerin  takım  doktorları ile bilgilendirme toplantısında bir araya gelecek.

haber7
0

Federasyonun internet sitesinden yapılan açıklamada , "TFF  Sağlık   Kurulu  , Covid-19 salgın hastalığı sebebiyle ara verilen 2019-2020 Sezonu Süper Lig ve  TFF  1. Lig müsabakalarının tamamlanmasına yönelik olarak hazırlanan "Futbola Dönüş Öneri Protokolü"ne ilişkin kulüplerimizin  takım  doktorları ile video konferans olarak bir bilgilendirme toplantısı düzenliyor" denildi.

Bir hafta arayla önce Süper Lig ardından da 1 inci Lig  takım   doktorlarıyla  görüşüleceği belirtilen açıklamada , "TFF  Sağlık   Kurulu  Başkanı Prof. Dr. Ömer Taşer tarafından 23 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 11.00 de Süper Lig  takım  doktorları ile 30 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 11.00 de ise  TFF  1. Lig  takım  doktorları ile gerçekleştirilecek toplantılarda öneri protokolünde yer alan düzenlemeler hakkında bilgilendirmeler yapılacak" ifadelerine yer verildi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 1 =