Ford Otosan  Gönüllü Platformu Gönlüm Senle , Kovid-19 salgınının en çok etkilediği yaş grubunda yer alan emeklilerine yönelik "Sen  Ara  ,  Ford Otosan  Burada" projesini hayata geçirdi.

haber7
0

Ford  Otosan  açıklamasına göre , Kovid-19 salgını nedeniyle 65 yaş üzerine uygulanan sokağa çıkma yasağı sırasında emekli büyüklerinin yüklerini hafifletmek üzere yola çıkan  Ford Otosan  Gönüllü Platformu Gönlüm Senle , vefa  projesi  başlattı.

Bir dayanışma  projesi  olan "Sen  Ara  ,  Ford Otosan  Burada" ,  Ford Otosan  gönüllülerini , şirketin 65 yaş üzeri emeklileriyle bir araya getirdi.

Projeye dahil olmak isteyen gönüllüler aldıkları ön eğitimin ardından telefonla ulaştıkları büyüklerinin taleplerini yanıtlamaya , karantina döneminin yarattığı endişe ve kaygılardan uzaklaşmalarını sağlamaya çalıştı.

Ayrıca , bu görüşmeler sırasında kendilerinin bu dönemde evde kalmalarının ne kadar önemli olduğu bir kez daha hatırlatıldı.

Emekli  Ford  Otosanlılar tarafından şükranla karşılanan proje , genç nesiller için de pek çok öğretici deneyim sağladı.

BU DÖNEMDEN GÜÇLÜ ÇIKMAK İÇİN İLETİŞİMDE KALMAK ÇOK ÖNEMLİ

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ford  Otosan  Genel Müdürü Haydar Yenigün , bu dönemden güçlü çıkmak için iletişimde kalmanın ve dayanışma ruhunu korumanın çok önemli olduğunu belirterek , şunları kaydetti:

"Ford  Otosan  olarak bu dayanışmayı hem hizmet ve servislerimizde sunduğumuz ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =