Koronavirüs sonrası dönemle ilgili konuşan Rus  gazeteci  Maria Gladkikth , 'Ağustos gibi hareket başlar gibi geliyor. Pazar açılırsa ilk tercih Türkiye olacak.' dedi.

haber7
0

Koronavirüs salgınının etkili olduğu ülkelerden biri de  Rusya  oldu. Ülkede vaka sayıları bir anda artışa geçerek 300 bine dayandı.Ölü sayısının da arttığı ülkede birçok tedbir alındı.

 

Ülke genelinde koronavirüse karşı sıkı tedbirler uygulanırken , bir yandan da normalleşme planları yapılıyor. CNN Türk  canlı  yayınına bağlanan Rus  gazeteci  Maria Gladkikth , ülkedeki son durum hakkında bilgiler verdi.

 

RUSYA DA ÖLÜMLER DAHA FAZLA TARTIŞMASI

Rus  gazeteci  , "5 ,5 milyondan fazla test yapıldı. Vaka sayısının açıklanandan daha fazla olduğu söyleniyor.  Rusya  daki ölümlerin istatistiklerden yüzde 70 daha fazla olabileceği tartışılıyor.

PAZAR AÇILIRSA İLK TERCİH TÜRKİYE

Turizmle paranın dışarı gitmemesi için uğraşacaklar. Ağustos gibi hareket başlar gibi geliyor. Pazar açılırsa ilk tercih Türkiye olacak. Geç açılırsa  Rusya  da sezon daha da uzayacak.  Rusya  Ulaştırma Bakanlığı na göre iç hatlarda haziranda , dış hatlarda temmuzda uçuşların başlaması bekleniyor. Ama bu sadece bir beklenti." ifadelerini kullandı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 8 =