Haluk   Bilginer  , yazar Anthony Horowitz’in aynı isimli kitabından uyarlanan  İngiliz  yapımı 'Alex Rider'  dizisinde   başrol  oldu.

haber7
0

Online platformalarda yayınlanacak dizide Haluk  Bilginer  , kötü adam Dr. Hugo Greif’i canlandıracak. Çekimleri İngiltere ve Romanya’da gerçekleşen , genç bir ajanın hikayesini anlatan dizi 8 bölümden oluşuyor.

Dizinin ana karakteri Alex Rider’ı Otto Farrant üstlenirken Vicky McClure , Andrew Buchan ve Stephen Dillane gibi deneyimli oyuncular da başrollerde.

GİZLİ AJANIN HİKAYESİ

14 yaşındaki Alex Rider’ın dünyası , amcasının şüpheli ölümüyle altüst olur. Alex sadece birkaç gün içinde bir öğrenciden gizli servise hizmet eden bir ajana dönüşür. Üstelik seçme şansı da yoktur. Acımasız komando eğitimlerine katılmak ve başkalarının onun için çizdiği kadere razı olmak , özel tasarım silahlarıyla birlikte ilk görevine gitmek zorundadır.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: HÜRRİYET

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 5 =