Belhanda  ile yollarını ayırmaya hazırlanan  Galatasaray  , Faslı yıldızın satışından gelecek parayı Hakan Çalhanoğlu için harcamayı planlıyor.

haber7
0

Yeni sezonda geniş rotasyonlu bir kadro kurmak isteyen Cimbom , teknik direktör Fatih Terim ve scout ekibinin raporu doğrultusunda hareket edecek. Sarı-Kırmızılıların önceliklerinden biriyse 10 numara transferi.

 

 

Galatasaray da Başkan Mustafa Cengiz in sık sık kullandığı "Sneijder den sonra gerçek bir 10 numaramız olmadı" ifadeleri sonrası bu bölgeye takviye yapmak isteyen Cimbom ,  Hakan Çalhanoğlu  nu listesine yazdı.

Sarı-kırmızılılarda camianın tartışılan ismi olan Younes  Belhanda  ya gelen teklifler sonrası alternatifleri hazırlayan Cimbom , gurbetçi 10 numarayı kadrosuna katmak için planlar yapmaya başladı.

 

 

Belhanda nın sezon sonunda gitmesine kesin gözle bakılırken , Faslı yıldızdan gelecek para da Çalhanoğlu için kullanılacak. 2017 de 23 milyon euro ya geldiği Milan da mücadelesini sürdüren Çalhanoğlu nun 2021 de sözleşmesi sona eriyor.

TÜRK TELEKOM STADI NA GELİP MAÇ İZLİYOR

Almanya da yetişen  Hakan Çalhanoğlu  nun çocukluğundan beri Galatasaraylı olduğu biliniyor. Sarı-kırmızılıların maçını izlemek için birçok kez Türk Telekom Stadyumu na gelen 26 yaşındaki orta saha için Fatih Terim faktörü de önem arz ediyor.

İmparator , 6 Eylül 2013 te oynanan ve 5-0 kazanılan Andorra maçının 82. dakikasında Hakan ın ilk kez A  Milli  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =