Teknik direktör  Ümit   Özat  , Instagram canlı yayınında gündeme dair açıklamalarda bulunurken Fenerbahçe'de yaşadığı günlere değindi.

haber7
0

Teknik direktör Ümit Özat , Instagram canlı yayınında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray 100. yılda şampiyon olamadı

Denizlispor maçında şampiyon olsak , belki 3 yıl üst üste şampiyon olacaktık ama 100. yılda olamayacaktık. Bugün Galatasaray 100. yılda şampiyon olamadı. Beşiktaş oldu , Trabzonspor 2067 de olur mu olmaz mı bilemiyoruz , göremeyiz zaten. 100. yılda şampiyon olmak önemli bir şey.

Ben  Fenerbahçe  de doğmadım ama  Fenerbahçe  de öleceğim

Fenerbahçe ye gelecek miyiz , gelmeyecek miyiz , bilmiyorum. Hayal mutlaka kuruyoruz. Bu ten , bu canda olduğu sürece bu olacak , inanıyorum. Şimdi olması için isteğim de , beklentim de yok. Zamanının olduğunu düşünüyorum. Doğru insanlarla , doğru zamanda olsun istiyorum. Ben  Fenerbahçe  de doğmadım ama  Fenerbahçe  de öleceğim.

"Aziz Yıldırım ı yaşanmışlıklar olduğu için seviyorum"

Ben ne Aziz Yıldırım başkan olsun da geleyim diye onu seviyorum , ne de böyle bir beklentiye giriyorum. Yaşanmışlıklar olduğu için , o şanlı kaptanlık bandını takmama vesile olduğu için , beni göndermek isteyen hocalara rağmen takımda tuttuğu için seviyorum. Biriyle yakınlaşıyorsam ya da bir sevgim varsa , asla bunu bir menfaat ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =