Bursa'nın  Osmangazi  ilçesinde sokağa çıkma yasağını rağmen otomobiliyle gezmeye çıkan 28 yaşındaki kadın sürücü ,  polis  ekiplerine yakalandı. Yasağı ihlal ettiği için toplam 5 bin 623 TL ceza k

haber7
0

Bursa da , sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen otomobiliyle gezmeye çıkan ehliyetsiz sürücü Sevgi S. (28) , görüntü almak isteyen basın mensuplarına saldırdı. Üzerinden kimlik de çıkmayan Sevgi S. ye sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği ve ehliyetsiz araç kullandığı için toplam 5 bin 623 TL ceza kesildi. 

 

 

BASIN MENSUPLARINA SALDIRARAK KAMERAYI ALDI

 

 

Osmangazi ilçesi  Altıparmak Caddesi  nde uygulama yapan polis ekipleri , 77 DV 267 plakalı otomobili durdurdu. Ekipler , sürücü Sevgi S. ye sokağa çıkma kısıtlaması bulunması nedeniyle izin belgesi sordu. İzin belgesi olmadığı ortaya çıkan Sevgi S. , istenilen kimlik ile ehliyeti de yanında olmadığı gerekçesiyle gösteremedi. Sevgi S. , bu sırada kendisini görüntüleyen basın mensuplarına saldırarak , kamerayı aldı. 

TOPLAM 5 BİN 623 TL CEZA KESİLDİ

Polis ekiplerinin araya girmesiyle sakinleştirilen Sevgi S. ye sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği için 3 bin 150 TL , ehliyetsiz araç kullandığı için de 2 bin 473 TL para cezası uygulandı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =