Vatan Partisi Genel Başkanı  Doğu   Perinçek  , Amiral Cihat Yaycı’nın istifasının ardından belirli çevrelerden yayılan “TSK’da FETÖ ile mücadele edenler tasfiye ediliyor. Ordu kötü bir duruma dü

haber7
0

Doğu Perinçek , “Ordunun bir yere düştüğü yok. Mavi Vatan daki kararlılık devam ediyor.​ İçindeki Amerikan Gladyosu  FETÖ  temizlendiği için , ordumuz Türkiye’nin son 50 yılının en kuvvetli ordusudur” dedi.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Tümamiral Cihat Yaycı’nın Genelkurmay’ın emrine verilmesinin ardından istifa etmesi , TSK’ya karşı algı yönetimi yürütenlerin iddialarını tartışma konusu yaptı.

TSK’nın iradesini zaaf içinde göstermek isteyenlerin ürettiği “Orduda  FETÖ  ile mücadele edenler tasfiye ediliyor” algısı , bazı çevrelerde yayılmaya başladı.

CHP Lİ ATICI YA PERİNÇEK  ten  CEVAP

Habertürk’te Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu programda CHP’li Aytuğ Atıcı’nın kullandığı , “Yaycı’nın istifası , ordunun ne duruma geldiğini gözler önüne seriyor” sözlerine  tepki  , Vatan Partisi Genel Başkanı  Doğu  Perinçek’ten geldi.

TÜRKİYE NİN SON 50 YILDAKİ EN KUVVETLİ ORDUSU

Doğu Perinçek , TSK’da bir zafiyetin değil , aksine FETÖ’ye ve diğer düşmanlara karşı en güçlü dönemin yaşandığını belirtti: “Türk Ordusu’nun bir yere düştüğü yok.  TSK  , Amerikan Gladyosu  FETÖ  temizlendiği için Türkiye’nin son 50 yıllık tarihinin en kuvvetli ordusudur. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =