Kasaplar  ,  Manavlar  ,  Bakkallar  ve  Tatlıcılar   Bayramda   açık  olup olmadı merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamaya 23-24-25-26  Mayıs  tarihlerinde 81 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edi

haber7
0

Ramazan Bayramı nda 4 gün  sokağa çıkma yasağı  ilan edildi. Bu kapsamda bayramında gelmesi ile birlikte  Kasaplar  ,  Manavlar  ,  Bakkallar  ve tatlıcıların açık olup olmayacağı en çok merak edilenler arasında yerini aldı. Geçtiğimiz  sokağa çıkma yasağı  kapsamında marketler sadece hafta sonları kapatılmıştı. Akabinde devam eden ve  sokağa çıkma yasağı  kapsamındaki günlerde marketler 10.00-16.00 saatlerinde faaliyetini sürdürmelerine izin verilmişti. Ayrıca geçtiğimiz  sokağa çıkma yasağı  uygulamaları 15 gün ile kısıtlı idi.  Bayramda  23-24-25-26  Mayıs  tarihlerinden uygulanacak  sokağa çıkma yasağı  81 ilde uygulanacak. Peki bayramda kasaplar ,  Manavlar  ,  Bakkallar  ve  Tatlıcılar  açık  olacak  mı? Nasıl satış yapacaklar?

BAYRAMDA  Bakkallar  AÇIK  olacak  MI?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamaya göre 23-24-25-26  Mayıs  tarihlerinde yani  Bayramda  81 ilde  sokağa çıkma yasağı  uygulanacak.  Bu kapsamda 22  Mayıs  saat 24.00’da  Bakkallar  kapanacak. 26  Mayıs  saat 24.00 itibari açılması bekleniyor.

Lakin bakkalların  Bayramda  çalışma saatleri ile ilgili net bilgiye genelge yayınlandıktan sonra haberimizden ulaşabilirsiniz.

KASAPLAR  Manavlar  VE TATLICILAR  Bayramda  AÇIK MI?

Bayramda  Kasaplar  ,  Manavlar  , ve  Tatlıcılar  23-24-25-26  Mayıs  tarihlerinde  kapalı  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =