Koronavirüs salgınının en çok etkilediği yerlerden olan ABD'de yer yer hastalığın  hiçe  sayıldığı durumlar yaşanabiliyor. Uzmanların  Sosyal  mesafe ve izolasyon uyarılarını dinlemeyen bir lise öğrencesi evinde s

haber7
0

Tüm uyarılara rağmen  Sosyal  mesafe ve  Sosyal  izolasyon kavramlarına aldırış etmeyenler hala var.

Salgının en çok etkilediği yer olan  ABD  nin İllinois eyaletindeki Northbrook kentinde yaşayan lise son sınıf öğrencisi Emma Chassman için karantina nedeniyle okullarda düzenlenemeyen mezuniyet balosunu eve taşıdı.

EVDE PARTİ

Kızlarına sürpriz yapan Chassman ailesi , kızları için evde düzenlediği sürpriz mezuniyet balosuna dj ve ışık sistemi de dahil etti. Baloya davet edilen öğrenciler tarafından kayda alınan eğlencede , maske ve  Sosyal  mesafenin hiçe sayılmasına  Sosyal  medyadan tepki yağdı. 

ABD DE KORONAVİRÜS

Salgının merkez üssü haline gelen  ABD  de 1 buçuk milyonu aşkın pozitif vaka bulunurken , bu vakaların 100 bine yakını , partinin yapıldığı Illinois de yer alıyor. Salgında  ABD  de bu zamana kadar 91 bin kişi yaşamını yitirdi , bu rakam Illinois te ise 4 ,234.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =