İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin  yardım  adı altında koronavirüs salgını ve ramazan sürecince gün yüzüne çıkan skandallarına bir yenisi daha eklendi. Bu kez ,  İBB  ekiplerinin  yardım  kolilerini ihti

haber7
0

CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara  yardım  etmeyi de beceremedi. Şov yapmaktan ileri gidemeyen belediye , İstanbulluların hayrına olacak bir işi hayata geçiremiyor.

YARDIM EDİYORUZ ALGISI YARATMAYA ÇALIŞTILAR

Son olarak  yardım   kolisi  dağıtmaya çalışan CHP’li  İBB  , peş peşe skandallara imza atıyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde  yardım   kolisi  dağıtmaya 8 kişi giden ve fotoğraf için poz verip sosyal medyada , “İnsanlara  yardım  ediyoruz” algısı oluşturmaya çalışan CHP’liler , şimdi de koli götürdükleri kişiler nedeniyle tartışma konusu oldu.

LÜKS SİTEYE KOLİ KOLİ TAŞIDILAR

İstanbul’da lüks bir sitede yaşayan vatandaş ,  İBB  aracının siteye gelip varlıklı insanlara  yardım   kolisi  verdiğini söyledi. Sitede aylık aidatın 500 TL olduğunu belirten vatandaş , koli yardımına dair , “Bu nasıl bir adalet?” diyerek tepki gösterdi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 7 =