Türkiye’de genç nüfusun fazla olması nedeniyle  konut  ihtiyacının devam edeceğinin belirten sektör temsilcileri , korona virüs krizi sonrasında sektörün önünün açılacağını ifade edere

haber7
0

Bursa’da 2015 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren Makaza Altın İnşaat , sektörde 5. yılını geride bıraktı.

Müteahhitlik sektöründe ezber bozduklarını belirten Makaza Altın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altın , Altın İnşaat’ın projelerindeki  konut  fiyatlarının büyük bir ivme ile arttığına işaret ederek , devam eden projenin yanı sıra yeni projelerle de alıcıların yüzlerini güldürmeye devam edeceklerini belirtti.

Makaza Altın İnşaat , Bursa’da Hasanağa ve Kayapa bölgelerinde toplamda 255 daire ve 6 dükkandan oluşan 6 projeye imza atarken yıl sonunda tamamlanması planlanan Gold Life Bulvar Projesi’nde satışlar devam ediyor. Kayapa ve Hasanağa’da 3 yeni proje hedefiyle sektördeki güçlü ivmesini sürdürmeyi planlayan Altın İnşaat , önümüzdeki süreçte Nilüfer ve Mudanya’da farklı projelere imza atmayı planlıyor.

Altın İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altın İnşaat sektöründeki 13. Yıllık tecrübesiyle Altın İnşaat olarak sektörde 5.yılı geride bıraktıklarını ifade ederken şöyle konuştu , “Altın İnşaat olarak 5. Yılımızı Bursa’ya değer katan projelerle geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Altın İnşaat olarak durmadan yolumuza devam ediyoruz. Zor süreçlerde de projelerimize ara vermeden başarıyla tamamladık.” dedi. Ezber bozdu

Mustafa Altın , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =