Aksaray’da 78 ayrı suçtan kaydı bulunan cezaevi firarisi Halil İbrahim A. girdiği evden çaldığı 1  milyon  lira değerindeki altın ile paraları ,  SOSYAL MEDYA  hesabından paylaşınca , saklandığı  çatıda  yakalandı.

haber7
0

Aksaray Hacılar Harmanı Mahallesindeki bir evden 1  milyon  lira değerinde ziynet eşyası ve bir miktar  para  çalınması üzerine Asayiş Şubesi ekipleri çalışma başlattı. Güvenlik kamera görüntülerinden şüphelinin Halil İbrahim A. olduğu belirledi.

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI ELE VERDİ

Sosyal medya hesapları takibe alınan şüpheli , sayfasından çaldığı paralar ile ziynet eşyalarının fotoğrafını paylaştı. Altınkaya köyünde bir evde olduğu tespit edilen şüpheli saklandığı çatıda yakalandı.

Sincan Cezaevi nden geçen ocak ayında firar ettiği ve hakkında 11 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğu öğrenilen Halil İbrahim A. ,  Aksaray  Adliyesi’ne götürülürken , yakınları gazetecilere saldırdı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =